skip to Main Content

Kdo může požádat o půjčku Zaplo?
Žadatelem o půjčku Zaplo může být každý, kdo je starší 18 let. Zároveň by měl mít české občanství a bydliště v ČR, vlastnit bankovní účet a mobilní telefon.

Jak se půjčka Zaplo vyřizuje?
O půjčku se žádá online. Nejprve se zaregistrujete, ověříte svůj účet a pak hned můžete o půjčku požádat. Jakmile je vaše žádost schválena, peníze obdržíte v co nejkratším termínu.

Za jak dlouho je vyřízena žádost o půjčku?
Vaše žádost o půjčku bude vyřízena v co nejkratším termínu. Peníze se vyplácejí převodem na účet do 15 minut od schválení žádosti.

Jakým způsobem získám peníze z půjčky?
Půjčka se vyplácí převodem na běžný účet, který uvedete při žádosti.

Má na schválení půjčky vliv negativní platební historie?
Finanční společnost bonitu svých žadatelů stanovuje individuálně, pokud tedy máte nějaké závazky či záznamy z minulosti, nemusí to nutně vadit.

Dokládají se při žádosti o půjčku nějaká potvrzení?
Při registraci před žádostí o půjčku je nutné dodat kopii občanského průkazu. Jiné doklady nebo další potvrzení již nejsou potřeba.

Je k půjčce potřeba nějaká forma záruky?
Ne, u půjčky Zaplo není nutné zastavovat svůj majetek a nepotřebujete ani ručitele, spoludlužníka nebo jinou formu záruky.

Na co je potřeba poplatek 1 Kč?
Poplatek 1 Kč představuje verifikační platbu z vašeho bankovního účtu, která funguje jako ochrana před zneužitím údajů. Také brání případným podvodům s půjčkou.

Jak zjistím, kolik za půjčku zaplatím?
Poplatky a úroky, které se s půjčkou pojí, vidíte hned při jejím sjednání. Žádné další poplatky se půjčky netýkají. Pouze je zpoplatněno pozdní splacení půjčky nebo odložení splátky.

Je možné prodloužení splatnosti půjčky?
Během jednoho roku od zahájení čerpání půjčky ji můžete prodlužovat neomezeně. Prodloužení se zajišťuje za poplatek a doba prodloužení činí 7, 14 nebo 30 dní.

Na co se půjčka Zaplo dá použít?
Využití finančních prostředků je neúčelové a půjčku tak můžete využít na cokoliv. Je tedy jen na vás, jak peníze budete čerpat.

Jakým způsobem je možné půjčku Zaplo splatit?
Půjčku vám doporučujeme splatit bankovním převodem z účtu, na který vám byla vyplacena. Je potřeba zadat správně variabilní symbol, aby se platba spárovala a splacení vaší půjčky se obešlo bez problémů.

Dá se půjčka splatit předčasně?
Předčasné splacení je možné, a to kdykoliv před termínem splatnosti.

Back To Top